Çin WiFi CCTV Kamera Seti Üretici
Bizimle iletişim kur
Free call
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Shenzhen Winbo Digital Co, Ltd Güvenliğiniz nerede olursa olsun önemsiyoruz.

  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: SAV, Securlink, IDCam, DIGISEE No. Çalışanları: 100~130
Yıllık satış: 1000-1500 Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Shenzhen Winbo Digital Co, Ltd güvenlik endüstrisine adamıştır. 2006 yılında kurulan, yerli markalar IDCam, DIGISEE ve Kanadalı markalar SAV, SecurLink gibi bağımsız markalara sahip Winbo'dan bağımsız olarak çalışan bir yan kuruluştur.

Kurulduğu günden bu yana şirket, hızlı büyüyen ekonomik ve hızlı yönetim anlayışına sahip olup, konut ve ticari güvenlik ürünlerinin önde gelen endüstrisi haline gelmiştir. Şirketin ana ürünleri kameralar, DVR ve bina intercom ürünleridir. Ürünleri, üstün kalitesi ve güvenilirliği ile tanınmakla kalmaz, çekici tasarımı ve rekabetçi fiyatlaması iç pazardaki birçok kişiye hitap eder.

Halen, şirketin pazarı, Avrupa, Amerika, Asya ve anakara Çin'in çeşitli bölgelerinde bulunmaktadır. Yurtdışı Kuzey Amerika ofisimiz 2007 yılında Toronto, Kanada'da kuruldu. Günümüzün global pazar yerleri ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dünyanın herhangi bir yerinde karşılayabiliriz.

Geçmiş
2006 yılında kurulan Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd., elektronik, bilgisayar parçaları ve güvenlik ürünlerinin lider üreticisi olan Winbo Group'un bağımsız bir yan kuruluşudur. Şirketimiz bu yıllarda olağanüstü bir gelişme yaşamıştır.

Görüntülü kapı telefonları, CCTV kameraları, DVR kartları ve aksesuarları gibi konut ve ticari güvenlik ürünlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri haline geldik. Üstün tedarik sistemimiz, müşterilere hızlı ve verimli hizmetler sunmaktadır. Adanmış ve verimli üretim ve kalite kontrol departmanı nedeniyle, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmayı garanti edebiliriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için olağanüstü adımlar atıyoruz.

Olağanüstü araştırma ve geliştirme departmanımız, seri üretim prosedürlerini mükemmelleştirmek, ürün kalitesini ve performansını yükseltmek ve ürünlerimizin ve teknolojimizin rekabet gücünü arttırmak için gayretle çalışmaktadır. Bu özenli departman ayrıca, şirketimizin endüstride kalmasını sağlayacak yeni nesil güvenlik ürünlerinin geliştirilmesinde de çalışmaktadır.

İhracat, toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 90'ını oluşturuyor. Ana pazarlarımız Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Orta Doğu'dur. Kuzey Amerika pazarına dayalı olarak küresel pazarlarımızı genişletmek için Kanada'nın ilk denizaşırı satış ofisimizi kurduk.

Sizinle iş ilişkileri kurmak içtenlikle umuyoruz. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hizmet
Bizim avantaj hizmeti:


1.We kendi teknolojik ve yenilikçi ürünler müşterilerimize sağlamak için kendi gelişmekte olan ve desinning ekibimiz var.


2. bazı ürünler hakkında yeni fikir var herhangi bir müşteri için, sadece bize bildirin, biz sizin fikrinize göre ürünler benzersiz bir tasarım sağlar.


3. bazı ürünlerden örnekler gönderen her müşteri için, biz örneklere göre daha iyi olanları tasarlayacak ve geliştireceğiz.


4. her müşteri için, biz en uygun malzeme ve ürünleri için yenilikçi malzeme seçecektir.


5.We onlar için örnek yapmak için herhangi bir customers'design göre yapabilirsiniz


6.Biz çok fabrikalı, fabrika, bu yüzden seri üretim yeteneğine sahibiz.

Satış sonrası servis:

Çalışma ekibimiz ve satış ekiplerimiz, dünyanın her yerinden satılan ürünümüz için hızlı ve yüksek verim satış sonrası hizmeti garanti edebilir.


1.24 saat çevrimiçi teknik destek


2.2 yıl ürün garantisi satış sonrası hizmet

Ekibimiz

  • Manasses

  • Raul

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin