Shenzhen Winbo Digital Co, Ltd Güvenliğiniz nerede olursa olsun önemsiyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite POE IP Kamera Seti satış için
iyi kalite POE IP Kamera Seti satış için
Müşteri yorumları
Winbo'dan 15 inç LCD ekrana sahip binlerce Kablosuz NVR kiti sipariş ettim, çok güzel bir tasarım, yüksek kalite, istikrarlı bir wifi sinyali var, müşterilerimiz onları çok seviyor. Winbo ayrıca bizim için ücretsiz APP ve Renk kutusunu custmized, onların hasta ve iyi hizmet için teşekkür, yakın gelecekte daha fazla iş için onlarla işbirliği yapmayı umuyoruz.

—— Manasses

Winbo'nun güneş enerjisi kameraları inanılmaz, güneşin altında sürekli çalışıyor, gücü kendim şarj etmeye gerek yok, onları müşterilerimin çoğuyla tanıştırıyorum, gerçekten iyi bir ürün

—— Raul

Winbo 10 yıldan fazla bizim için cctv sistemi teklif, biz ip kamera, wifi kamera ve NVR, ptz kamera, HD kamera ve DVR, aksesuarlar. Etc gibi kendi ürünleri tüm dizi var, onlar bize en çok kazanmak için bize yardımcı Geçen 10 yıldaki pazarda, Winbo iyi ürünler ve mükemmel hizmet ile iyi bir şirkettir.

—— Thompson

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
Ön ofis Show room Ofis üretim departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SAV, Securlink, IDCam, DIGISEE
No. Çalışanları : 100~130
Yıllık satış : 1000-1500
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Winbo Digital Co, Ltd güvenlik endüstrisine adamıştır. 2006 yılında kurulan, yerli markalar IDCam, DIGISEE ve Kanadalı markalar SAV, SecurLink gibi bağımsız markalara sahip Winbo'dan bağımsız olarak çalışan bir yan kuruluştur.

Kurulduğu günden bu yana şirket, hızlı büyüyen ekonomik ve hızlı yönetim anlayışına sahip olup, konut ve ticari güvenlik ürünlerinin önde gelen endüstrisi haline gelmiştir. Şirketin ana ürünleri kameralar, DVR ve bina intercom ürünleridir. Ürünleri, üstün kalitesi ve güvenilirliği ile tanınmakla kalmaz, çekici tasarımı ve rekabetçi fiyatlaması iç pazardaki birçok kişiye hitap eder.

Halen, şirketin pazarı, Avrupa, Amerika, Asya ve anakara Çin'in çeşitli bölgelerinde bulunmaktadır. Yurtdışı Kuzey Amerika ofisimiz 2007 yılında Toronto, Kanada'da kuruldu. Günümüzün global pazar yerleri ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dünyanın herhangi bir yerinde karşılayabiliriz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Tel: 86-755-27889322

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)