Shenzhen Winbo Digital Co, Ltd Güvenliğiniz nerede olursa olsun önemsiyoruz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite POE IP Kamera Seti satış için
iyi kalite POE IP Kamera Seti satış için
Müşteri yorumları
Winbo'dan 15 inç LCD ekrana sahip binlerce Kablosuz NVR kiti sipariş ettim, çok güzel bir tasarım, yüksek kalite, istikrarlı bir wifi sinyali var, müşterilerimiz onları çok seviyor. Winbo ayrıca bizim için ücretsiz APP ve Renk kutusunu custmized, onların hasta ve iyi hizmet için teşekkür, yakın gelecekte daha fazla iş için onlarla işbirliği yapmayı umuyoruz.

—— Manasses

Winbo'nun güneş enerjisi kameraları inanılmaz, güneşin altında sürekli çalışıyor, gücü kendim şarj etmeye gerek yok, onları müşterilerimin çoğuyla tanıştırıyorum, gerçekten iyi bir ürün

—— Raul

Winbo 10 yıldan fazla bizim için cctv sistemi teklif, biz ip kamera, wifi kamera ve NVR, ptz kamera, HD kamera ve DVR, aksesuarlar. Etc gibi kendi ürünleri tüm dizi var, onlar bize en çok kazanmak için bize yardımcı Geçen 10 yıldaki pazarda, Winbo iyi ürünler ve mükemmel hizmet ile iyi bir şirkettir.

—— Thompson

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
Ön ofis Show room Ofis üretim departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SAV, Securlink, IDCam, DIGISEE
No. Çalışanları : 100~130
Yıllık satış : 1000-1500
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
2006 yılında kurulan Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd., elektronik, bilgisayar parçaları ve güvenlik ürünlerinin lider üreticisi olan Winbo Group'un bağımsız bir yan kuruluşudur. Şirketimiz bu yıllarda olağanüstü bir gelişme yaşamıştır.

Görüntülü kapı telefonları, CCTV kameraları, DVR kartları ve aksesuarları gibi konut ve ticari güvenlik ürünlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri haline geldik. Üstün tedarik sistemimiz, müşterilere hızlı ve verimli hizmetler sunmaktadır. Adanmış ve verimli üretim ve kalite kontrol departmanı nedeniyle, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmayı garanti edebiliriz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için olağanüstü adımlar atıyoruz.

Olağanüstü araştırma ve geliştirme departmanımız, seri üretim prosedürlerini mükemmelleştirmek, ürün kalitesini ve performansını yükseltmek ve ürünlerimizin ve teknolojimizin rekabet gücünü arttırmak için gayretle çalışmaktadır. Bu özenli departman ayrıca, şirketimizin endüstride kalmasını sağlayacak yeni nesil güvenlik ürünlerinin geliştirilmesinde de çalışmaktadır.

İhracat, toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 90'ını oluşturuyor. Ana pazarlarımız Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Orta Doğu'dur. Kuzey Amerika pazarına dayalı olarak küresel pazarlarımızı genişletmek için Kanada'nın ilk denizaşırı satış ofisimizi kurduk.

Sizinle iş ilişkileri kurmak içtenlikle umuyoruz. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim bilgileri
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Tel: 86-755-27889322

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)