Çin WiFi CCTV Kamera Seti Üretici
Bizimle iletişim kur
Free call

Yeni Nesil H.265 WiFi CCTV Kamera Seti 15.6 inç LCD Ekran Dahili

August 10, 2018

Çin hakkında en son haberleri Yeni Nesil H.265 WiFi CCTV Kamera Seti 15.6 inç LCD Ekran Dahili

WIFI NVR Kitleri, varsayılan şifre kullanıldığında izlenen videonun dinlenmemesini sağlamak için otomatik şifre oluşturma mekanizmasını benimsiyor. Her türlü sahne için çok basit ve kullanışlıdır. WiFi Kitleri, kullanıcıların çoğunluğu tarafından sevilmektedir.

Bizim Winbo firmamız 15 inç LCD ekran içinde inşa edilmiş yeni bir tasarım WiFi CCTV Kamera Seti geliştirdi ve zaten 12.5 inç, 10 inç ve 7 inç var, 15 inç LCD NVR Kiti aşağıdaki en önemli olanı olacak birçok müşteri gereksinimlerini karşılayacağı için yıllardır. (Hükümet ve endüstriyel binalar, perakende ortamları, ofis, ev ve okullar dahil olmak üzere geniş bir yelpazede video gözetim uygulamaları için uygundur.)

Özellikler

● 1920 * 1080'ye kadar Yüksek Çözünürlüklü LCD Ekran Çözünürlüğü.

● Gerçek 4 * 1080P HD IP kameralar son derece pürüzsüz, gece görüşü IR-CUT çift filtreli lens ile karanlıkta 100ft'ye kadar çıkıyor.

● Kablosuz 4 kanal NVR tak ve çalıştır sistemi. Kurulumu kolay ve DIY Kurulumu. sadece AUTO-PAIR teknolojisi ile çalışmaya başlamak için onları güç kaynağına takmanız gerekir.

● Uzaktan Her Yerde Görüntüleme. Akıllı telefon, iPad veya PC'nizdeki kameraları, sistem kurulduktan sonra istediğiniz zaman uzaktan izleyebilirsiniz.

● Hareket Uyarıları: Hareket Algılandığında Anında Bildirimleri Push.

Avantajları

Kablosuz Bağlantı, Tak ve Çalıştır.

Mal göndermeden önce bitmiş kodlama. Kabloları bağlamaya ya da karmaşık yapılandırmaya gerek yok, sadece gücü çalıştığından daha fazla bağlayın. Sadece zamandan değil emek ve paradan tasarruf eder.

Daha Fazla Mesafeli ve Daha Kararlı

Verimli iletim performansı elde etmek için yüksek hassasiyetli ve profesyonel işleme çipi donatılmıştır. Bariyersiz koşullar altında, 100 metre uzunluğundaki kablosuz iletime ulaşabilir. Ölü açı sinyal kapsama olmadan 360 derece.

Arka Işık Durumunda bile Yüksek Tanımlı

BLC ve 2MP yüksek çözünürlüklü DWDR fonksiyonlarını destekler, karanlık ortamın ayrıntılarını açıkça koruyabilir, aşırı pozlamayı bastırabilir, arkadan aydınlatılan ortamın görüntü kalitesini büyük ölçüde artırabilir ve görüntü gürültüsünü etkin bir şekilde ortadan kaldırabilir. Resim daha net ve pürüzsüz olacak.

H.265 / H.265 + Akıllı Sıkıştırma Kodlaması

H.265 + yeni nesil video kodlama sıkıştırmasıdır. H.265 ile karşılaştırıldığında, aynı tanım altında depolama ve bant genişliğinin yaklaşık% 50'sini kaydeder. Aynı zamanda, resmin kalitesi iyileştirilir ve bütçeniz de kaydedilir.

  Hareket Algılama ve İzinsiz Giriş Alarmı

Kamera hareket algılama işlevini destekler. Algılama alanı girildiğinde, alarm bilgisi cep telefonuna zamanında gönderilir ve gerçek zamanlı izleme resmi telefon tarafından her zaman görüntülenebilir.

Mobil Cihazlarla Gerçek Zamanlı Uzaktan İzleme

"IP PRO 3.0" mobil yazılımını indirin, gerçek zamanlı önizleme, geçmiş oynatma, cihaz yönetimi vb. Hiçbir şey imkansız değildir. Cep telefonunuzu alın, monitör ekranını istediğiniz zaman ve her yerde kontrol edin ve ürünlerle olağanüstü bir memnuniyet duygusu yaşayın.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin